DE

ES

Hakkımızda

0 +

Yıllık Deneyim

Hakkımızda

Robsys Robotic Systems, 15 yılı aşkın süredir Güneş Enerjisi Santrali temizlik robotu alanında faaliyet gösteren, Türkiye’de lider, Avrupa’da ise en hızlı büyüyen üretici firmadır.

Amacımız, enerji tasarrufu sağlamak, temizlik maliyetlerini düşürmek ve iş güvenliğini arttırmaktır.

Güçlü Ar&ge ekibimiz ile sürekli olarak geleceğin yeni robot teknolojilerini geliştiriyor, GES santrallerinde enerji verimliğini artırmak ve sürdürülebilirliği sağlamak için profesyonel çözümler üretiyoruz.

Hedefimiz, ürettiğimiz temizlik robotlarının teknolojisini sürekli gelişmek ve tüm dünyada GES projelerindeki enerji kayıplarını sıfıra indirmektir. 

Patentli Üretim

Yüksek İş Güvenliği

Minimum Maliyetler

Performans

İleri Teknoloji

Kalite ve Standardizasyon

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde, geliştirdiği ürünlerle teknolojiye yön veren ve dünyada en çok tercih edilen global bir marka olmak. 

Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde, ileri teknoloji ve yüksek kaliteli ürünler geliştirmenin yanında mükemmel satış sonrası hizmetlerimizle, çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimize sürdürülebilir bir gelecek için kusursuz bir partner olmak. 

Değerlerimiz

İnovasyon, Esneklik, Kalite, Sürekli İyileştirme, Takım Çalışması, İnsan Odaklılık, Samimiyet, Hedefe Ulaşma, Profesyonellik, Merhamet, İşi Ehline Verme, Sürdürülebilirlik ve Çevre. 

Güneş Paneli Temizliğinde Robotik Çözümler

Dünyada ve ülkemizde hızla büyüyen GES santrallerinde enerji verimliğini artırmak ve sürdürülebilirliği sağlamak için profesyonel çözümler üretmekteyiz.

Sıfır Enerji kaybı ile yatırımlarınız
kaybolmasın.

Ürünlerimiz

×